Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaké služby nabízíme

Jsme kancelář, která pro občany České republiky, ale i pro cizince působící na území České republiky zařídí veškerý styk s úřady včetně vyřízení a zařízení veškerých povolení, jako např. stavebních povolení, licencí, rozhodnutí, souhlasů, vyjádření, pracovních povolení, územních řízení, vodoprávních řízení, zkrátka všeho, s čím může při své obchodní podnikatelské, ale i soukromé činnosti přijít do styku běžný občan, podnikatel nebo cizinec, ale i právnická osoba - korporace, spolek, nadace, nezisková organizace, společnost, fundace při své činnosti.


Vyplníme či sepíšeme žádosti, smlouvy, vyplníme zákonem předepsané formuláře, zkoncipujeme odpovědi na všechny typy úřední korespondence, zastoupíme Vás při úředních jednáních. Vše od A do Z - vše zařídíme a vyřídíme na klíč.
 

Dále poskytujeme profesionální poradenský servis, vzdělávání a proškolování, vzdělávací programy pro veškeré vzdělávací skupiny a spolky. 
 

Rovněž nabízíme naše profesionální služby pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost nebo pro chov cizokrajných zvířat či zvířat vyžadujících zvláštní péči (zvlášť nebezpečné zvíře). 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 378
Měsíc: 378
Den: 21